استاد   مسعود بکروی   :   ارائه گزارش کارآموزی و پروژه دوره کارشناسی و گزارش سمینار و پایان نامه کارشناسی ارشد
قابل توجه دانشجویان گرامی که یکی از دروس پروژه، کارآموزی، سمینار یا پایان نامه با اینجانب اخذ نموده اند، شایسته است در اسرع وقت نسبت به ارائه توضیحات لازم در خصوص پیشرفت مراحل انجام کار درس اخذ شده از طریق ارسال پیام اطلاع رسانی لازم را انجام دهند یا از طریق آدرس ایمیل (bekravi @ iauardabil.ac.ir) نسبت به ارسال گزارش مرحله ای اقدام نمایند.
استاد   اسلام کرمی   :   طرح نهایی و کارآموزی دوره کارشناسی وپایان نامه کارشناسی ارشد
لطفا جهت کرکسیون در ساعتهای زیر حضور بهم رسانید: سه شنبه ساعت ۱۱ الی ۱۳ چهارشنبه ۱۳:۳۰ الی ۱۸۰۰ پنج شنبه ۱۲۰۰
استاد   ذالفقار صفرزاده   :   درس کار آموزی
دانشجویانی که در نیمسال اول 98-97 با اینجانب درس کارآموزی انتخاب نموده اند. توجه داشته باشند که حتما فرم کروکی محل کارآموزی خود را قبل از شروع دوره کارآموزی به تایید اینجانب برسانند. در ضمن در پایان دوره کارآموزی به غیراز فرمهای مربوطه، گزارش مصور و تفصیلی از محل کارآموزی خود را بایستی ارائه نمایند.
استاد   ذالفقار صفرزاده   :   پروژه بتن
دانشجویانی که در نیمسال اول 98-97 با اینجانب درس پروژه طراحی سازه های بتن آرمه انتخاب نموده اند برای کرکسیون و رفع اشکال میتوانند روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته ساعت 12:00 تا 12:30 در محل اتاق گروه مهندسی عمران به اینجانب مراجعه نمایند.
استاد   عباس میرزایی ثمرین   :   زمان مراجعه برای راهنمایی پایان نامه های کارشناسی ارشد و پروژه های کارشناسی
دانشجویان عزیزی که در ترم 2-96-95 با اینجانب پایان نامه، سمینار، پروژه و کارآموزی اخذ نموده اند توجه فرمایند که در روزهای 4شنبه هر هفته ساعت 13 الی 14 در اتاق مدیرگروه کامپیوتر در خدمت ایشان هستم. ضمنا در روزهای4شنبه، 5شنبه با هماهنگی قبلی و از طریق ارسال ایمیل به اینجانب، ساعات بخصوصی را جهت راهنمایی تخصصی برای پایان نامه ها انجام خواهیم داد. لازم به توضیح است دانشجویان گرامی قبل از حضور فیزیکی می توانند از طریق ایمیل با بنده مکاتبه کنند تا راهنمایی های اولیه و فرم های لازم را در اختیارشان قرار دهم. ایمیل اینجانب: mirzaei_class_87@yahoo.com
استاد   منصور حسینی فیروز   :   مشاهده نمرات
لطفاً برای مشاهده نمرات به آدرس اینترنتی مقابل مراجعه نمایید: http://luxe-center.ir/grade
استاد   عباس میرزایی ثمرین   :   زمان تحویل ارائه ها
آخرین مهلت برای تحویل فایل ارائه شبکه های کامپیوتری پیشرفته و پایگاه داده پیشرفته 31 ام تیرماه سال1395 می باشد. لطفا ارائه ها را به نماینده کلاس تحویل دهید. زمان ارائه متعاقبا اعلام خواهد شد.
fapjunk.com