•  389
   1397/02/04 برگزاری دوره خبرنویسی ویژه روابط عمومی‌های دانشگاه آزاد استان اردبیل
  دوره یکروزه آموزش خبرنگاری و خبر‌نویسی ویژه مدیران روابط عمومی‌های دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل به منظور توانمند‌سازی رابطان خبری و فعالیت در عرصه رسانه در اردبیل برگزار شد.

  به گزارش خبرنگار آنا، غلامحسین غاربی مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی را اراتقای سطح دانش خبری و رسانه‌ای مدیران و مسئولان روابط عمومی واحدهای دانشگاهی استان اردبیل اعلام کرد.

  غاربی افزود: روابط عمومی‌ها با برخورداری از دانش تخصصی خبرنگاری و پایبندی به اصول حرفه‌ای و اخلاقی و راهکارهای مناسب ارتباطی و پرهیز از انتظارات غیرمنطقی در ارائه و انتشار اطلاعات درست و صحیح بدون هیچ دغدغه‌ای تربیت شوند.

  غاربی به ارسال خبرهای تولیدی و گفت‌وگو محور با نخبگان و فرهیختگان دانشگاه تاکید کرد و گفت: رابطان خبری با جدیت و وقت گذاشتن، خبرها و رخدادهای دانشگاه را پیگیری و در انعکاس سریع آن به خبرگزاری آنا و درج در سایت‌های دانشگاه تلاش کنند.

  کارگاه آموزشی خبرنگاری ویژه روابط عمومی‌ها و رابطان خبری دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل یکروزه و به میزبانی مجتمع فنی و حرفه‌ای سما اردبیل برگزار شد.

تازه ترین اخبار