•  571
   1396/09/01 برگزاری جشن پیروزی جبهه مقاومت بر داعش و آزادسازی سوریه و عراق در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
  همزمان با نماز ظهر امروز و طی مراسمی در مسجد دانشگاه آزاداسلامی واحد اردبیل، پیروزی جبهه مقاومت بر داعش و آزاد سازی سوریه و عراق از چنگال این شجره خبیثه، جشن گرفته شد.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، در این مراسم اصغر تقی زاده شکیبا به نمایندگی از بسیج اساتید دانشگاه های استان اردبیل به تبیین رشادت های دلاورمردان جبهه مقاومت در سوریه و عراق پرداخت.

  تقی زاده شکیبا نصرت الهی و تدبیر فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری (دامة برکاته) و همت والای نظامی ولایتمدار و فرزند خلف این کشور، سردار حاج قاسم سلیمانی  و پایداری، مقاومت و همدلی مسلمانان را نتیجه این پیروزی شیرین عنوان کرد.

  وی در ادامه با عنایت به ثمر بخشی خون شهدای مدافع حریم  آل الله، گفت:« ما پیوسته در راه دفاع از اهل بیت (ع)، آرمان های مقدس الهی و دینی آماده ایم.

  بسیج دانشجویی با همکاری بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل همزمان با برگزاری این مراسم با پخش شیرینی و شکلات در محوطه دانشگاه، پیروزی جبهه مقاومت بر داعش و آزاد سازی سوریه و عراق از چنگال این شجره خبیثه را جشن گرفته و دانشجویان، استادان و کارکنان دانشگاه نیز با این جشن همراه شدند.

   

   

   

   


تازه ترین اخبار