•  993
   1396/03/07 فرمانده پایگاه بسیج کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل معرفی شد
  جلسه ای با حضور مسئولان سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل و دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل برگزار و اباصلت امیری به عنوان فرمانده پایگاه بسیج شهید مرادی کارکنان این واحد دانشگاهی معرفی شد.

  به گزارش آنا، در حکم فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان به اباصلت امیری آمده است: امید است با اعتماد مطلق به خدای متعال، پیروی از فرامین، تدابیر و منویات ولی امر مسلمین و فرمانده معظم کل قوا، عنایت کامل به موازین شرع مقدس اسلام، رعایت سلسله مراتب فرماندهی و توجه به اساس سپاه که بر پایه احساس تکلیف، حرارت دینی و شور انقلابی، شور و عشق به اسلام و امام، وظایف محوله را به نحو شایسته انجام دهید.

  امیری در خصوص تاسیس بسیج کارکنان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اظهار کرد: بسیج کارمندان در 5 آذر ماه سال 1358 با فرمان حکیمانه و تاریخی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه در سراسر کشور تشکیل و با حضور گسترده و با صلابت، خود را در دفاع مقدس عینیت بخشید.

  وی اظهار کرد: کارمندان بسیجی نیز در طول دفاع مقدس مثل سایر اقشار در دفاع از کیان میهن اسلامی 21000 شهید تقدیم انقلاب اسلامی کردند.

  وی افزود: صبغه اعتقادی و معنوی و با رسالت حفظ انقلاب و دستاوردهای آن و با بهره گیری از شیوه مدیریت اسلامی و انقلابی توانسته است در طول بیش از سه دهه عمر با برکت خود با عنوان بسیج کارمندان در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، علمی، فرهنگی، اقتصادی، نظامی و امنیتی از نظام  مقدس جمهوری اسلامی حفاظت و حراست نماید.

   امیری بیان کرد: پایگاه های مقاومت بسیج کارمندان بعنوان اجرایی ترین بخش تشکیلاتی سپاه و سازمان بسیج مستضعفین، مسئولیت و رسالت مهم و سنگینی را در امر جذب، سازماندهی،، آموزش و حفظ انسجام بسیجیان برای تحقق اهداف خود بر عهده دارند.

  وی گفت: امید است با حضور همکاران مومن و معتقد با فعالیت های فرهنگی با رویکرد عمق بخشی به انقلاب اسلامی و به ویژه اجرای نظام تربیتی بسیج و پوشش صالحین برای همکاران بسیجی و انسجام کامل سلسله مراتب شجره طیبه صالحین با محوریت خودسازی و رفتارسازی و نیز امر به معروف و نهی از منکر بر اساس اخلاق اسلامی از هر جهت مورد احترام و تربیت با سبک زندگی اسلامی، زمینه ای را برای خدمات صادقانه و تکریم ارباب رجوع و خدمت گزاران فراهم کنیم.

تازه ترین اخبار