•  1303
   1395/11/19 معاون رئیس جمهور در واحد اردبیل: بانوان یکی از پایه های مستحکم انقلاب اسلامی است
  معاون رییس جمهور در امور بانوان و خانواده، بانوان را به عنوان یکی از پایه های مستحکم انقلاب اسلامی معرفی کرد.

  به گزارش خبرنگار آنا، شهیندخت مولاوردی در جمع بانوان فرهیخته استان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل اظهار کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به درستی نقش بانوان را در پیروزی و قوام انقلاب درک کرد.

   وی افزود: حضرت امام  با بها دادن به زنان، راه را برای حضور این قشر فرهیخته کشور در نقش آفرینی در اجتماع هموارتر کرد.

  وی افزود: مناسبت هایی چون ایام دهه فجر فرصت مغتنمی برای زنان است تا با یادآوری شرایط پیش از انقلاب، دستاوردهای انقلاب اسلامی را برای زنان امروزی تبیین کنند.

  مولاوردی خاطرنشان کرد: زنان ایران در دوران انقلاب و بعد از آن در اکثر تحولات سیاسی و اجتماعی دوشادوش مردان در همه صحنه ها حضور داشته و دارند که این خود نشان دهنده اهمیت درک نقش زنان در اجتماع است.


  معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده با اشاره به نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی گفت: زنان نیز به سان مردان می توانند در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش ایفا کنند به همین منظور پیشنهاد کردیم نقش زنان در این عرصه تعریف و جانمایی شود تا زنان بتوانند در این عرصه نیز قابلیت ها و توانایی های خود را نشان دهند.

  مولاوردی در بخش دیگری از سخنان خود به چشم اندز ایران در 1404 اشاره کرد و گفت: با پشت سر گذاشتن سال 95 تنها چند سال به جامعه ایرانی در سال 1404 فرصت باقی مانده است بطوریکه در این مدت کم باقی مانده باید بتوانیم فرصت های از دست داده را جبران کنیم .

  مولاوردی در خصوص ابلاغ سیاست های خانواده گفت: در این زمینه تقسیم کار ملی صورت گرفته و تمام 16 بند سیاست به دستگاه های اجرایی استان ها نیز ابلاغ شده است.

  وی با اشاره به طرح ملی رحمت بیان کرد: بعد از آسیب شناسی این طرح و مطالعه نتایج حاصله به این نتیجه رسیدیم که جهت تأثیرگذاری بیشتر باید طرح ملی آموزش نیز جهت توانمند سازی بانوان باید اجرا شود.

  معاون رئیس جمهور در امور بانوان و خانواده از مشاوره خانواده، بیم خانواده و وکیل خانواده از جمله طرح های پیش رو نام برد.

   

   

   

   


تازه ترین اخبار