•  235
   1399/06/01 پیام تبریک مشترک رئیس و معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به مناسبت روز پزشک: انتخاب مسیر دانش پزشکی و صرف عمر و زندگی در این راه، نشان از روح بزرگ و اندیشه متعالی شماست
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و معاون علوم پزشکی این دانشگاه با صدور پیامی، روز پزشک را به دانشجویان و اساتید رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفتند.

  در این پیام آمده است:

   تبدیل تلخی زندگی دیگران به شیرینی، پیشه‌ای در اوج زیبایی شناختی هست. زاد‌روز پزشک نامدار ایرانی، حکیم بوعلی سینا به نیکی روز پزشک و روز شما انسان‌های شریف نامگذاری شده است. فرصت را مغتنم شمرده، این روز خجسته را به جامعه پزشکی کشور و بویژه شما دانشجویان عزیز رشته پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، از صمیم قلب تبریک می‌گوییم. انتخاب مسیر دانش پزشکی و صرف عمر و زندگی در این راه، علاوه بر هوش و استعداد قوی ، نشان از روح بزرگ و اندیشه متعالی شماست.

  روز پزشک؛ روز انسانیت هست، روزی که نماد خدمت به دردمندان بدون توجه به هر رنگی و بدون توجه به هر مرام و مسلکی هست و چه زیباست این شغلی که همانند باران رحمت الهی به همه جا می‌بارد.

  امید است، رنگ و بوی خدایی همیشه در حرفه شما تجلی داشته باشد و شرافت این حرفه و پیشه را علیرغم هرگونه ناملایمات در سیاستگذاری‌های اجتماعی و اقتصادی، پاس بدارید.

  شکرگذار وجود نازنین شما هستیم و امیدواریم با شوق و فرهیختگی و با تلاش علمی شبانه‌روزی و با روحیه خود یادگیرندگی، آینده‌ساز شایسته پزشکی کشور باشید.

   

  دکتر حمید دلداه مقدم                                                         دکتر اسحاق رسولی

  معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل                             رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل

   

   

تازه ترین اخبار

fapjunk.com