•  297
   1399/05/15 در اولین رویداد ملی مجازی واحد اردبیل؛ 5 ایده برتر مسائل کرونا و پسا کرونا معرفی شدند
  اولین رویداد ملی مجازی با عنوان مساله پردازی و کارآفرینی مسائل کرونا و پسا کرونا در واحد اردبیل برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل ، دکتر حسین زاده گفت:  اولین رویداد ملی مجازی با عنوان "مساله پردازی و کارآفرینی مسائل کرونا و پسا کرونا " توسط باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد اردبیل و موسسه کارآفرینان نوین آرتا و با مشارکت پارک علم و فناوری  و اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل برگزار شد.

  مسئول اجرایی این رویداد گفت: محورهای رویداد مسائل کرونا و پسا کرونا پیشگیری و کنترل، شیوه های تشخیص و درمان، پیامدهای منفی و مثبت  بهداشتی، درمانی ،اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و راهکارهای مدیریت پیامدهای مثبت و منفی کرونا در جهان پساکرونا بودند.

  رئیس باشگاه پژوهشگران جوان اردبیل ادامه داد: این رویداد از تاریخ اول اردبیهشت ماه شروع شد و 90 نفر به صورت مجازی در بخش‌های مختلف آن؛ کارگاه‌های آموزشی و وبینارها به صورت هم‌تیمی یا ایده‌پرداز شرکت کردند. ۳۹ ایده از مجموع شرکت‌کننده‌ها به دبیرخانه رویداد رسید و این ایده‌ها بعد از منتورینگ حضوری و مجازی به مدت یک هفته از تاریخ 2 مرداد، داوری شدند. بعد از داوری 5 ایده برتر انتخاب شدند که طی مراسم اختتامیه در تاریخ99.5.14اعلام شد و جوایز نقدی به ایده های برتر تقدیم گردید.

  وی خاطر نشان کرد: صاحبان ایده های معرفی شده در صورت تمایل می توانند جهت ادامه کار در مراکز رشد دانشگاه آزاد مستقر شده و از مزایای در نظر گرفته استفاده نمائید.


تازه ترین اخبار

fapjunk.com