•  355
   1398/10/25 رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی: خون شهید سلیمانی زمینه ساز یک حرکت جدید و انقلابی شد
  صالحی آرا شهادت سردار سلیمانی را زمینه ساز یک حرکت جدید و انقلابی دانست.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی، صبح امروز و در مراسم تکریم و معارفه مسئول ستاد شاهد و امور ایثارگران واحد اردبیل گفت: گام دوم انقلاب با خون شهید سلیمانی رنگ و بوی بهتری پیدا کرد و زمینه ساز یک حرکت جدید، پیوسته و انقلابی شد.

  صالحی آرا ادامه داد: اکنون در آستانه گام دوم انقلاب اسلامی قرار داریم. در گام دوم انقلاب یک تحول اساسی و یک  حرکت انقلابی برای جبران آن چه تاکنون میسر نشده لازم است. در این گام انتظاری که ولایت از ما دارد یک عمل انقلابی همراه با بصیرت است. این عمل در مبحث علمی و آموزشی هم باید انجام شود.

  وی افزود: در مرکز شاهد و ایثارگران ما فرصت خدمت رسانی به این قشر عزیز را پیدا کردیم و سعی می کنیم این خدمت با عشق و علاقه همراه باشد تا به ثمر برسد. یکی از وظایف ما این است که جامعه شاهد و ایثارگر را از آسیب های فرهنگی و اجتماعی نجات دهیم. به همین منظور باید حرمت این عزیزان بیش از پیش در جامعه حفظ شود.

  رئیس مرکز امور شاهد و ایثارگران سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: وظیفه دیگر ما این است که این عزیزان را بر اساس آنچه که قانون تعیین کرده و با اخلاص و عشق تا سر منزل مقصود هدایت کنیم.

  وی با تقدیر از فعالیتهای انجام گرفته در ستاد شاهد و امور ایثارگران اردبیل ادامه داد: باتوجه به اینکه از این پس فعالیت ستاد های شاهد و امور ایثارگران واحد ها به صورت متمرکز در مراکز استان انجام خواهد شد امیدواریم خدمات رسانی با قدرت و همت بیشتر و با یک عمل انقلابی دنبال شود.

  صالحی آرا درخصوص مطالبات دانشگاه آزاد اسلامی از بنیاد شهید گفت: طبق توافقات به عمل آمده و تا پایان دی‌ماه بسیاری از این مطالبات وصول خواهد شد تا دانشگاه بتواند نسبت به خدمت رسانی بیشتر به جامعه شاهد و ایثارگر اقدام کند.

   

تازه ترین اخبار