•  1300
   1398/08/08 با برگزاری مراسمی انجام شد؛ تجلیل از دانشجویان قهرمان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به همراه جمعی از مسئولان دانشگاه از تلاش‌های یوسف صبری و سلیم لسانی دانشجویان سمای اردبیل در کسب عنوان قهرمانی جهان تقدیر به‌عمل آوردند.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، یوسف صبری دانشجوی سمای اردبیل در پانزدهمین دوره رقابت‌های ووشو قهرمانی جهان 2019 و سلیم لسانی دانشجوی رشته عمران سما اردبیل در مسابقات جهانی کشتی آزاد پیشکسوتان جهان توانستند مدال طلا را کسب کنند.

  یوسف صبری که پیش از دیدار پایانی، نمایندگان پاکستان و فرانسه را شکست داده و در نیمه‌نهایی نیز محمد ری‌ها از تونس را از پیش‌رو برداشته بود، در دیدار نهایی نیز سعد بوریکا از مراکش را با اقتدار شکست داد و نشان طلای وزن 75 کیلوگرم این رقابت‌ها را بر گردن آویخت.

  صبری پیش از این در رقابت‌های قهرمانی 2017 جهان در کازان روسیه نیز به عنوان قهرمانی جهان دست‌یافته بود.

  سلیم لسانی نیز در مسابقات جهانی کشتی آزاد پیشکسوتان جهان، تمامی حریفان خود را زیر یک دقیقه ضربه‌فنی کرده و با‌توجه به فنون اجرا شده به عنوان فنی‌ترین کشتی‌گیر این دوره از مسابقات که در کشور گرجستان برگزار شد نیز انتخاب شده است.

  لازم به ذکر است لسانی یک ماه پیش نیز به عنوان قهرمانی مسابقات کشوری دست‌یافته بود.

  به مناسبت کسب این موفقیت ارزشمند، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل به‌همراه جمعی از مسئولان دانشگاه از تلاش‌های دانشجویان قهرمان خود تقدیر به‌عمل آوردند.

    

   

   

   

   


تازه ترین اخبار