•  927
   1398/07/28 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل مطرح كرد: اشتغال جدید برای 320 نفر از طریق كارآفرینی
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل این واحد دانشگاهی را دانشگاهی مسئله گرا و كارآفرین معرفی كرد و گفت: از ایده‌ها و صاحبان فكر استفاده شده و در یك سال و نیم گذشته حدود 320 نفر اشتغال جدید، ایجاد كرده‌ایم.

  به گزارش روابط عمومي واحد اردبیل، دكتر اسحاق رسولی ظهر امروز در سمینار كار آفرینی و خلق ثروت در بستر فناوری كه در مكان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد، اظهار كرد: دانشگاه آزاد اسلامی دانشگاهی مسئله گرا و كارآفرین است و در یك سال و نیم گذشته حدود 320 نفر اشتغال جدید، ایجاد كرده‌ایم.

  وی تصریح كرد: ایده ها و فكر‌های جدید حتی اگر از خارج دانشگاه هم ارائه شود مورد حمایت قرار می‌گیرد و دانشگاه در آن سرمایه گذاری می‌كند.

  رسولی با بیان اینكه دانشگاه آزاد مكمل بخش دولتی در كارآفرینی است، افزود: با استفاده از كارآفرینان در حوزه ه‌های ورزشی و فرهنگی بهره برده‌ایم و با ورود 28 محصول دانش بنیان به بازار تلاش می كنیم كشور را به جایی كه شایسته آن است برسانیم.  

  وی ادامه داد: به آموزش و برگزاری سمینار ها بسیار نیاز داریم كه اگر برای چند نفر هم جرقه ای شود باعث خواهد شد راه جدیدی را شروع كنند.

   

  با تحولات اخیركه در جامعه رخ داده است زمینه حضور و مشاركت اجتماعی زنان افزایش یافته است

  فریبا محمد لو، مدیر كل امور بانوان و خانواده استانداری اردبیل نیز اظهار كرد: با تحولات اخیركه در جامعه رخ داده است زمینه حضور و مشاركت اجتماعی زنان افزایش یافته است.

  وی تصریح كرد: نیمی از جمعیت جامعه را زنان تشكیل می دهد و زنان در مدیریت و كیان خانواده موثرهستند كه نشان می دهد در مدیریت جامعه هم می توانند موفق باشند.

  سمینار كار آفرینی و خلق ثروت در بستر فناوری با مشاركت پارك علم و فناوری، استانداری و سایر بخش های دولتی و غیر دولتی و با سخنرانی سیده فاطمه مقیمی كارآفرین برتر ملی و مدیر عامل شركت حمل و نقل سدیدبار و چند تن از استادان دانشگاهی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل برگزار شد.


تازه ترین اخبار

fapjunk.com