•  1225
   1398/07/14 با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل انجام شد؛ برگزاری مراسم آغاز سال‌تحصیلی جدید در مرکز سرعین
  مراسم آغاز سال‌تحصیلی جدید با حضور دکتر رسولی؛ رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان، مسئولان شهرستان سرعین و جمعی از استادان و دانشجویا نورودی جدید مرکز سرعین برگزار گردید.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر رسولی در مراسم آغاز سال‌تحصیلی جدید که در دانشگاه آزاد اسلامی مرکز سرعین برگزار شد، آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی استان را برای مشارکت در توسعه گردشگری روستایی شهرستان سرعین اعلام کرد.

  رسولی با اشاره به پیگیری طرح توسعه گردشگری سوها از سوی دانشگاه آزاد اسلامی استان، اعلام کرد: در حال حاضر طرح توسعه گردشگری و توانمندسازی روستائیان سوها از سوی دانشگاه آزاد اسلامی استان پیگیری می شود و مشابه این طرح را می‌توان در روستاهای شهرستان سرعین که دارای ظرفیت مناسب و قابلیت توسعه گردشگری در آنها وجود دارد، اجرا نمود.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل همچنین به پیگیری فاز اول طرح هتل اسکول (یونی هتل) در سرعین اشاره و از شروع دوره‌های تخصصی گردشگری با همکاری جامعه هتل‌داران در آینده نزدیک خبر داد.

  در ادامه این مراسم به مناسبت هفته دفاع مقدس و هفته نیروی انتظامی با حضور دکتر رسولی و مسئولان شهرستان سرعین از فرمانده سپاه و فرمانده نیروی انتظامی شهرستان سرعین تجلیل به‌عمل آمد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   تازه ترین اخبار

fapjunk.com