•  1538
   1398/07/10 دکتر کلانتری در دانشگاه آزاد واحد اردبیل: کارهای فکری و معرفتی باید در واحدهای دانشگاه آزاد افزایش یابد/ راه‌اندازی مرکز مشاوره امین در واحدها
  نشست تخصصی و تبیینی با موضوع آئین‌نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل برگزار شد.

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، نشست تخصصی و تبیینی با موضوع آئین‌نامه آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری دانشگاه آزاد اسلامی استان‌های گیلان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل با حضور حجت الاسلام والمسلمین دکتر کلانتری معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین دکتر عباسعلی رستمی مدیریت قرآن و عترت، دکتر عبدالمجید طالب تاش رئیس پژوهشکده قرآن و عترت و مسئولان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها در این چهار استان در واحد اردبیل برگزار شد.

  حجت الاسلام والمسلمین دکتر کلانتری معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این مراسم با بیان اینکه کار فرهنگی جزو واجب ترین کارهاست، گفت: اهمیت کار فرهنگی و بحث پوشش، عفاف، حجاب، رفتار و در حقیقت شئون فرهنگی در گستره وسیع فرهنگ کار ویژه تلقی می شود و کار پراهمیت و همه جانبه‌ای است.

  وی به دستورالعمل آراستگی و شئون فرهنگی و رفتاری اشاره کرد و گفت: مسئولیت اجرای این دستورالعمل بر عهده همه مدیران و دست اندرکاران است و همه در قبال آن مسئول هستند.

  دکتر کلانتری با تاکید بر اینکه باید کارهای فکری و معرفتی را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: باید مقاله نویسی، نمایشگاه‌های مفهومی ویژه حجاب و عفاف، همایش های دانشجویی و کرسی های آزاداندیشی برگزار شود.

  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در پایان به راه‌اندازی مرکز مشاوره امین در واحدها تاکید کرد و گفت: مشاوره دینی، اخلاقی، درسی و ازدواج باید در این مراکز انجام شود.


تازه ترین اخبار

fapjunk.com