•  1030
   1398/06/12 علی پور عنوان كرد: برگزاری آموزش‌های تخصصی و مهارتی در واحد اردبیل
  معاون توسعه مدیریت و منابع واحد اردبیل از برگزاری آموزش‌های تخصصی و مهارتی کوتاه‌مدت در واحد اردبیل خبر داد.

  حسین علی‌پور در گفتگو با روابط عمومی واحد اردبیل اظهار كرد: دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با بهره‌مندی از اساتید متخصص و مجرب و داشتن کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌های مدرن، آماده برگزاری آموزش‌های تخصصی مهارتی كوتاه مدت است.

  وی تصریح كرد: آموزش‌های کوتاه‌مدت به منظور توسعه دانش تخصصی و افزایش مهارت دانشجویان ، افزایش بهره‌وری نیروی انسانی شاغل در دستگاه‌های اداری، افزایش دانش کاربردی، ارتقای سطح علمی و تخصصی، پرورش نیروی متخصص خلاق و کارآمد و توانمند‌سازی آنها در دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.

  علی‌پور تاثیر آموزش‌های تخصصی را در ارتقای سطح دانش، بینش و توان دانشجویان مرتبط با حوزه های علم و صنعت و ایجاد مهارت‌های شغلی در ایشان برشمرد و افزود: آماده سازی افراد برای انجام درست و موثر وظایف شغلی به منظور بهره‌وری بیشتر، رفع نیازهای علمی و تخصصی و آشنا ساختن دانش‌پذیران با آخرین فناوری‌ها و افزایش معلومات آنها از اهداف برگزاری آموزش‌های تخصصی است.

  وی ادامه داد: دوره‌های بازآموزی و حرفه‌ای سازمان نظام مهندسی ساختمان، سازمان نظام پزشکی و پرستاری برای متقاضیان تمدید و ارتقاء پایه نظام و  باز‌آموزی و آموزش تکمیلی برای دانش آموختگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی در این واحد دانشگاهی ارائه می‌شود.

  علی‌پور با یادآوری برگزاری آزمون‌های آزمایشی، ادواری و تخصصی در سطح كشور، گفت: دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی تخصصی رباتیک، نرم افزارهای پیشرفته، زبان‌های خارجی، کلاس‌های تقویتی و کنکور برای علاقه‌مندان نیز در این واحد دانشگاهی ارائه می‌شود.

  وی به فضای کسب‌و‌کار اشاره و افزود: برگزاری آموزش‌های تخصصی در‌كنار همایش‌ها، سمینارها و کنفرانس‌های استانی، کشوری و بین المللی و کارگاه‌ها  و سمینارهای تخصصی تاثیر مثبتی در بازار كار  ، صنعت و خدمات شهرکهای صنعتی، کارخانجات تولیدی و کارگاه‌ها خواهد داشت.

تازه ترین اخبار

fapjunk.com