•  851
   1398/05/20 رسولی مطرح كرد؛ آموزش و استاندارد‌سازی دو‌بعد تقویت گردشگری / افتتاح نمایندگی استانی سیتی‌وان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل
  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل در مراسم افتتاح سیتی‌وان در این واحد، آموزش و استاندارد‌سازی را دو‌بعد تقویت گردشگری عنوان كرد.

  به گزارش خبرنگار روابط عمومی واحد اردبیل، اسحاق رسولی در مراسم افتتاح نمایندگی استانی سیتی‌وان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل كه عصر امروز با حضور مسئولین استانی و مسئولین سازمان بین‌المللی سیتی‌وان در این واحد دانشگاهی برگزار شد، اظهار‌كرد: آموزش و استاندارد‌سازی دو بعد تقویت اساسی در گردشگری است.

  وی ماموریت اجتماعی دانشگاه را، از رویكردهای جدید دانشگاه برشمرد و توضیح داد: در زنجیره صنعت گردشگری خلأ های زیادی وجود دارد كه دانشگاه با شناسایی و سپس همكاری  دستگاههای اجرایی سعی‌دارد چرخه این صنعت را روان‌تر و كامل‌تر كند و در توسعه آن شتاب بیشتری بدهد.

  رسولی واحد تحقیق و توسعه در زمینه گردشگری را از نیازهای این استان عنوان و افزود: گردشگری محور اصلی توسعه استان اردبیل به حساب می‌آید و توجه به این موضوع موجب نوآوری در این صنعت می‌شود.

  وی به رشد سریع گردشگری در جهان اشاره‌كرد و افزود: در كشور ما بدون برخورداری  از استاندارد‌های  لازم  نمی‌توان ادعای پیشرفت در صنعت گردشگری را داشته باشیم.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل رویكردها و نگاه‌های سنتی را مانع پیشرفت این صنعت دانست و ادامه داد: میهمان‌دوستی و میهمان‌نوازی به روش سنتی نمی‌تواند پاسخگوی صنعت در‌ حال رشد گردشگری باشد و شیوه‌های میهمان‌نوازی در حال تغییر‌ است.

  وی تصریح كرد: دنیا بحث رضایت مشتری در این صنعت را پشت‌سر گذاشته و در‌ حال ایجاد شعف و خوشحالی در میهمانان است و ما نیز باید ماندگاری و وفاداری را در مشتریان و گردشگران تقویت كنیم.

  رسولی آموزش و استاندارد‌سازی را دو بعد تقویت صنعت گردشگری برشمرد و افزود: در صنعت گردشگری دنبال ایجاد شعف و فراتر از رضایت مشتریان می‌اندیشیم و برای تقویت این فرهنگ استاندارد‌سازی گردشگری و صنایع وابسته به آن و توجه به زنجیره ارزش و تأمین كمك بزرگی می‌كند.

  در تكمیل زیر ساخت های توسعه گردشگری قدم‌های اساسی برداشته شده است

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل حوزه گردشگری را تنها حوزه‌ای دانست كه می‌تواند رشد، پیشرفت و توسعه پایدار داشته باشد.

  بهروز ندایی مناطق طبیعی و بكر و آثار تاریخی و جاذبه‌های گردشگری را از پتانسیل‌های استان اردبیل برشمرد و افزود: ما می‌توانیم در صنعت گردشگری زودتر از صنایع دیگر رشد‌كنیم و استان اردبیل در این زمینه جایگاه ویژه‌ای دارد.

  وی با اشاره به كارهای انجام شده در حوزه گردشگری، گفت: در تكمیل زیر ساخت‌های توسعه گردشگری در بحث ریلی، زمینی و فرودگاه‌ها و بهبود راه‌های اصلی استان كارهای اجرایی شروع شده و قدم‌های اساسی برداشته شده است.

  ندایی از افزایش سه برابری اعتبار این زیر ساخت‌ها نسبت به سال قبل خبر‌داد و اضافه‌كرد: سازمان میراث فرهنگی نیز بدون محدودیت آماده ارایه تسهیلات به سرمایه‌گذاران در بخش توسعه گردشگری استان است.

  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اردبیل به موضوع گردشگری سلامت نیز اشاره و افزود: در سال جاری تعداد 12‌‌ نفر از پزشكان برای آموزش آب‌درمانی عازم تركیه خواهند‌ شد كه در گردشگری سلامت تاثیر زیادی خواهد داشت.

  در ادامه دكتر رضا صادقی، مدیركل امور بین‌الملل سازمان سیتی‌وان به دو دهه كار پژوهشی و مطالعات انجام شده در حوزه صنعت گردشگری توسط سیتی‌وان اشاره و فعالیت‌های انجام شده توسط این سازمان را گزارش داد و سپس با اعطای حكم نمایندگی استان به آقای محمدعلی رسول‌زاده توسط دكتر محمدحسین احمدی‌مقدم، رئیس سازمان بین المللی سیتی‌وان این مراسم به اتمام رسید.    

   


   

   

   

تازه ترین اخبار

fapjunk.com