•  550
   1398/05/02 رتبه برتر جشنواره سراسری روایت فتنه: دشمن قصد دارد با ایجاد اختلاف کشور ما را دچار مشکل کند
  رتبه برتر جشنواره سراسری روایت فتنه گفت: دشمن در نظر دارد با ایجاد اختلافات داخلی و دو‌به‌هم‌زنی مملکت ما را دچار مشکل کند و این تفکر در وجود آن‌‌ها نهادینه شده است.

  سیداسماعیل غفاری در گفتگو با روابط عمومی واحد اردبیل با اشاره به نیت دشمن در ایجاد اختلافات داخلی و دو‌به‌هم‌زنی در کشور ما گفت: دشمن می‌خواهد کشور ما را با این نوع فعالیت‌ها دچار مشکل کند و این تفکر در وجود آن‌‌ها نهادینه شده است و برخی کوردلان نیز فریب آن‌ها را می‌خورند اما در نهایت تمامی دشمنان اسلام و جمهوری اسلامی محکوم به شکست هستند.

  دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افزود: در پی توطئه‌های نافرجام دشمن که بیشتر درصدد براندازی نظام مقدس ما هستند اولین جشنواره‌ی سراسری هنری، ادبی، پژوهشی روایت فتنه چندی پیش به همت دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

  وی تصریح کرد: در جشنواره روایت فتنه آثار و اشعار مختلفی در حوزه ادبی که تعداد آن‌ها بیش از ۱۰۰ اثر بود به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده بود.

  غفاری گفت: خوشبختانه اثر من در قالب یک شعر جزو آثار برگزیده‌ی این جشنواره بود و توانستم برای دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل مقام کسب کنم.

  وی گفت: تمام تلاشم بر این است تا در سال آینده نیز با یک ایده‌ی نو و جدید آثار خود را تنظیم و به این جشنواره ارسال کنم و بار دیگر بتوانم به موفقیت برسم که قطعا برایم افتخار بزرگی محسوب می‌شود.

   


تازه ترین اخبار