•  668
   1398/05/01 در جلسه شورای اداری واحد اردبیل مطرح شد: ارزش‌آفرینی اصل ماندگاری و پویایی دانشگاه آزاد اسلامی
  رئیس واحد اردبیل ارزش‌آفرینی را اصل ماندگاری و پویایی دانشگاه آزاد اسلامی دانست.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، اسحاق رسولی در جلسه شورای اداری که ظهر امروز در واحد اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: هر سیستم و سازمانی برای ماندگاری باید با محیط سازگار و با تغییرات همراه باشد و در شرایط کنونی هر سیستمی که ارزش‌آفرینی و تعهد بیشتری داشته باشد بقا و حیات آن ادامه خواهد داشت.

  وی ادامه داد: اگر دانشگاه زمانی آموزش‌محور بود و نیاز آموزشی جامعه را پاسخ می داد و از این نظر دارای اهمیت بودیم ولی در شرایط کنونی حوزه‌ی آموزش گسترده شده و همه جا ارائه می‌شود، پس باید به فکر خلق ارزش‌های جدید، فعالیت‌های فناورانه، کارآفرینی و انجام مسئولیت‌های اجتماعی باشیم.

  رئیس واحد اردبیل گفت: مسئولیت اجتماعی این دانشگاه در سطح منطقه‌ای در حوزه‌های گردشگری و سلامت تعریف شده است و در این زمینه می توان به ایجاد یونی‌هتل در این واحد اشاره کرد.

  رسولی بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه برای دانشگاه را کارمندان  و هیأت علمی آن معرفی کرد و افزود: اگر به سرمایه‌ی اجتماعی در دانشگاه توجه شود و از توانمندی و پتانسیل آنها درست استفاده شود، معجزه اتفاق می‌افتد.

  وی از همه‌ی همکاران خواست تا متناسب با شرایط فعلی در خلق ارزش‌های جدید نقش‌آفرین باشند و توضیح داد: برای رشد دانشگاه باید همه‌ همکاران دست‌به‌دست هم داده و فعالیت خود را در راستای ارزش‌آفرینی نسبت به قبل افزایش دهند.

  رسولی با اشاره به وجود ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها در استان، اظهار کرد: کارمندان و اعضای هیأت علمی مانند یک خانواده و در یک کشتی حرکت می‌کنند و اگر مشکلی هست باید توسط خودمان حل شود.

  وی تجاری‌شدن محصولات دانش‌بنیان را از افتخارات دانشگاه آزاد واحد اردبیل برشمرد و افزود: در حوزه‌ی دانش بنیان پیشگام در استان هستیم و با فعالیت‌های کارآفرینی برای بیش از دویست‌و‌پنجاه نفر اشتغال ایجاد کرده‌ایم.

  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل به نحوه‌ی ارزیابی عملکرد افراد در دانشگاه اشاره و گفت: ارزیابی‌ها بصورت گروهی در دانشگاه انجام می‌شود که باعث افزایش بهره‌وری و انسجام بیشتر در کارها می‌شود.

  وی تعداد گروه‌های علمی در دانشگاه آزاد واحد اردبیل را  25 گروه اعلام کرد و افزود: باید هر گروه علمی به یک واحد استراتژیک خودگردان تبدیل شود تا شاهد تاثیرگذاری بیشتر دانشگاه در محیط اجتماعی باشیم.

   

   

   

   

   

   

   


تازه ترین اخبار