•  557
   1398/03/01 حجت‌الاسلام سید‌سیاح: افول هیبت عراق از دستاوردهای آزادسازی خرمشهر بود
  مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل افول هیبت عراق را از دستاوردهای آزادسازی خرمشهر دانست.

   به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل؛ حجت‌الاسلام سیدمحمد سید‌سیاح در نشست تخصصی بازخوانی حماسه آزادسازی خرمشهر در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل، اظهار کرد: 5400 کیلومتر آزادسازی خاک وطن، افول هیبت ارتش عراق و افزایش نگرانی‌های آمریکا از دستاوردهای اصلی آزادسازی خرمشهر بود.

  او افزود: 60 درصد خاک کشور در دویست سال قبل انقلاب از دست رفت و نظام جمهوری اسلامی در طول 40 سال یک وجب خاک را از دست نداده است.

  وی تصریح کرد: آمریکا و انگلیس سنگ حقوق بشر را به سینه می‌زنند و از طرفی ایران‌هراسی و جنگ روانی ایجاد می‌کنند و تمام سلاح‌های خود را با این ترفند به فروش می‌رسانند .

  سید‌سیاح جنگ روانی را حربه‌ی کهنه‌ی دشمن عنوان کرد و گفت: به برکت انقلاب اسلامی و روشنفکری‌های مقام معظم رهبری توطئه‌های دشمنان همیشه با شکست مواجه می‌شود.

  وی ایمان، روحیه‌ی قوی و اعتماد به نفس را از مشخصه‌های رزمندگان ایرانی دانست و افزود: شکست، عقب‌نشینی و از دست دادن خاک حوادثی بود که قبل از انقلاب اتفاق افتاد و دنیا و ملت ایران بعد از انقلاب شاهد سکوت نبود بلکه شاهد حفظ خاک، پیروزی و پشیمان‌کردن دشمنان متجاوز بود.

   

   


  رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل نیز با یادآوری رشادت‌ها و ایثارگری‌های رزمندگان در آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد: همان‌طور که امام خمینی (ره) فرمودند، خرمشهر را خدا آزاد کرد.

  اسحاق رسولی افزود: ما وارث این شهیدان هستیم و امیدوارم که بتوانیم رسالت خود را بدرستی عمل کنیم و بتوانیم این راه معنوی را ادامه دهیم.

  فرمانده ناحیه‌ی مقاومت سپاه شهرستان اردبیل نیز اظهار کرد: در عملیات بیت‌المقدس و آزادسازی خرمشهر سرنوشت جنگ به نفع ایران رقم خورد.

  سرهنگ حسن دهقانی‌نیا افزود: امنیت پایدار، آرامش پایدار و در نتیجه، آسایش پایدار به برکت شهدای نظام هستند.

  در پایان این مراسم از برخی خانواده‌های شهدا و جانبازان تجلیل شد.

   

   

   

   

   

   

   

تازه ترین اخبار

fapjunk.com