•  856
   1398/01/28 تجلایی: دفاع از فلسطین آرمان و اعتقاد ما است/ عکس
  معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل گفت: دفاع از حقوق مردم فلسطین تاکتیک نیست بلکه آرمان و اعتقاد ما است.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، محمد تجلایی در نشست تخصصی تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ویژه دانشجویان که به همت بسیج دانشجویی در واحد اردبیل برگزار شد، گفت: دفاع از مظلوم از مشخصه‏های نظام جمهوری اسلامی ایران است و ملت ایران نیز همیشه در کنار تمام مظلومان جهان خواهند بود.

  وی به شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی اشاره کرد و یادآور شد: بعضی شعارها فطرت‏پذیر هستند و اگر استقلال نباشد، آزادی مفهومی ندارد و جمهوری اسلامی ایران در طول چهل سال عمر خود، مقابل همه تهدیدها ایستاده و استقلال خود را حفظ کرده و می‏کند.

  تجلایی به جوانمردی و مروّت در حکومت اسلامی ایران اشاره و اضافه کرد: نظام جمهوری اسلامی در مقابل دشمنان همیشه جوانمردانه رفتار می‏کند.

  وی فراز و نشیب‏های انقلاب در طول چهل سال را یادآور شد و تصریح کرد: طبق فرمایش مقام معظم رهبری رویش‏های انقلاب از ریزش‏های انقلاب بیشتر است.

  تجلایی مقابله با ترویج سبک زندگی غربی را بااهمیت دانست و به دانشجویان توصیه کرد: باید در پوشش‏ها و رفتارهای خود توجه کنیم تا ناخواسته اسیر ترفندهای دشمنان نشویم.

   

   

   

   

   

   

   

   

تازه ترین اخبار