•  1014
   1398/01/21 محمد تجلایی: پاسداران از تبار عاشورا هستند
  كاركنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با تجمع در محوطه دانشگاه اقدام اخیر رئیس جمهور آمریكا در تروریست معرفی كردن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محكوم كردند.

  به گزارش روابط عمومی واحد اردبیل، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل در این تجمع پاسداران انقلاب اسلامی را از تبار عاشورا معرفی كرد.

  حجت الاسلام محمد تجلایی با اشاره به سخنان شهید آوینی اظهار كرد: اگر می خواهید ما را بشناسید واقعه‌ی كربلا را بخوانید. این پاسداران بودند كه واقعه كربلا را به تصویر كشیدند این‌ها از تباری هستند كه عاشورا را آفریدند.

  وی افزود: این پاسداران كسانی بودند كه خمینی كبیر فرمود «كه من این سپاه را دوست دارم» و سیدعلی فرمود: «شما نور چشم و ركن ركین انقلاب هستید.»

  او ادامه داد: پاسداران سبزپوشان سروقامت بوستان علوی هستند كه در زمره‌ی نفس‌های سیدعلی نفس می‌كشند و با اشارات او غمزه‌گری می‌كنند.

  تجلایی بیان كرد: همه‌ی عالم پاسدار هستند، شن‌های طبس پاسدار و مامور الهی بود. پاسداران كسانی بودند كه نظام 2500 ساله‌ی شاهنشاهی را از بین بردند و در كودتای نوژه طعم شكست را به این از خدا بی‌خبران چشاندند. آن‌ها در 8 سال جنگ تحمیلی در مقابل دنیا ایستادند و یك وجب خاك را به كسی ندادند.

  معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان افزود: اگر می‌خواهید ما را بشناسید بدانید ما فرزندان روح الله هستیم. ما آن كوه سرافرازیم كه اگر كسی با ما درافتد او را به دره‌های نابودی می‌فرستیم.

  او گفت: این جرثومه‌های فساد كار را به جای رسانده‌اند كه پاسداران عدالت‌خواه و حامی مظلومان عالم را تروریست معرفی می‌كنند ولی بدانند و آگاه باشند اگر مولایمان سیدعلی اشاره كند مانند صاعقه خروشان بر سرشان فرود می‌آییم و خاك سفید را بر سرشان خراب می‌كنیم.

  تجلایی خطاب به سران آمریكا گفت: در 40 سالگی انقلاب مثل شغال زوزه كشیدید و از آینده‌ی خود هراس دارید و می‌ترسید و ما مثل شیر ایستادیم.

  وی افزود: بدانید ظهور منجی عالم در پیش است و ما رهروی آن سیدی هستیم كه علم عدالت‌خواهی را به صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر (عج) تحویل می‌دهد.

  او گفت: روزی خواهد رسید كه در خاك اسرائیل برای مردگانتان یك وجب خاك پیدا نخواهید كرد و وعده‌ی امام امت، حق است و اسرائیل و آمریكا از بین خواهند رفت.

  معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به تجمع عظیم دانشگاهیان اظهار كرد: این كاركنان، دانشجویان و استادان نفس‌های خمینی را چشیده‌اند و به دشمنان این مملكت می‌گویند با پاسدار شوخی نكن، با دم شیر بازی نكن.

  كاركنان، استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل در پایان تجمع شعارهای مرگ بر آمریكا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   


تازه ترین اخبار