•  568
   1397/11/10 تشریح برنامه‌های ستاد دهه فجر واحد اردبیل؛ 40 برنامه در طول ايام ا... دهه فجر اجرا مي شود
  معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامي واحد اردبیل از اجراي 40 برنامه در طول ايام ا... دهه فجر خبر داد.

  دکتر علیرضا عبدالرحیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري آنا در اردبيل با تبيين برنامه‌های دهه فجر، از استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه برای حضور حماسی و ارزشی در این برنامه‌ها دعوت به عمل آورد.

  وي گفت: 40 سال بصیرت، مقاومت، ولایت‌پذیری و پشت سر نهادن انواع فتنه‌ها و دشمنی‌های جبهه کفر و نفاق و تأسیس، استمرار و استحکام نظام جمهوری اسلامی ایران و ورود بانشاط انقلابی، بالنده و افتخار‌آفرین نسل سوم انقلاب در عرصه‌های مختلف به ویژه در عرصه دانش و پژوهش در محتوای برنامه‌های گرامیداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نشان داده مي شود.

  رئیس ستاد دهه فجر دانشگاه آزاد اسلامي اردبيل اظهار كرد:  این زمان فرصت مغتنمی است تا با بهره‌گیری از تجارب انباشته و بلوغ انقلابی به تعظیم شعائر، تقویت گفتمان انقلاب اسلامی، تجلیل از فجر‌آفرینان و مدافعان حریم نظام  جمهوری اسلامی ایران و حرمت امامت  و ولایت و تکریم از ایثار و مقاومت و صبر انقلابی خانواده های شهدا و ایثارگران و ترویج ارزش‌های انقلاب در قالب برنامه‌های فاخر اقدام شود.

  وي از جمله برنامه‌هاي اجرايي را آذین‌بندی محیط عمومی دانشگاه به نمادهای انقلابی و فرهنگی، طراحی و نصب رهنمودهای حضرت امام خمینی و مقام معظم رهبری در خصوص نهضت اسلامی، انقلاب اسلامی و دستاوردها و کارآمدی نظام، برگزاری نشست‌های فکری تخصصی با حضور صاحبنظران، برگزاری مراسم میثاق با شهدا در قالب غبارروبی و عطر‌افشانی مزار شهدای گمنام در دانشگاه، دیدار با خانواده‌های معزز شهدا، بازدید از آسایشگاه جانبازان،  برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی و  برپایی نمایشگاه عملکرد دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران معرفي كرد.

  عبدالرحيمي حضور در نمایشگاه استانی ستاد دهه فجر اردبیل، برگزاری مسابقات کتابخوانی، افتتاح دفاتر مراکز مشاوره و نیکوکاری، شرکت پرشور در نماز جمعه، ارسال پیام کوتاه با مضامین تبریک  دهه فجر، سخنان امام و رهبری با موضوع انقلاب، برگزاری گفتمان دانشجویی انقلاب و امام و رهبری، بیان خاطره از دوران انقلاب اسلامی توسط اساتید و کارکنان و حضور پرشکوه و حماسی در راهپیمایی یوم ا... 22 بهمن را از ديگر برنامه‌های مهم ستاد دهه فجر دانشگاه آزاداسلامی واحد اردبیل عنوان کرد.

  عبدالرحیمی با تشکر از همه استادان، همکاران و دانشجویان، نهاد رهبری در دانشگاه، بسیج اساتید و دانشجویی و کارکنان، تشکل‌های دانشجویی، کانونهای فرهنگی، روابط عمومی، معاونت‌های مختلف دانشگاه که در برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های ستاد دهه فجر دانشگاه حضور فعال و ارزشی داشته و خواهند داشت، تقدیر وتشکر كرد.

تازه ترین اخبار